Odličan, udoban i jako lijep k...
Odličan, udoban i jako lijep kupaći kostim.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Odličan, udoban i jako lijep kupaći kostim.
taille bien
Ras
Bon produit
szczupła 8latka o wzroście 125cm jak suchy to troszkę ciśnie, ale zgodnie z przewidywaniami po wejściu do wody idealny-myślę, że do 130cm jeszcze da rade :)
Fetița este foarte incanta de acest costum de baie
De ma petite fille
Skvěle sedí
Buen resultado
Precioso y calidad precio excelente