Średnio wygodne, ale jeszcze u...
Średnio wygodne, ale jeszcze ujdzie. Ślizgają się na mokrych powierzchniach! Na plus tylko ładny wygląd i wytrzymałość.
- Waterafvoer
- Droogtijd
- Pascomfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Średnio wygodne, ale jeszcze ujdzie. Ślizgają się na mokrych powierzchniach! Na plus tylko ładny wygląd i wytrzymałość.
Comode
Ottimo rapporto qualità prezzo. Comode e molto estetiche
Top
mon fils s'en sert pour la maison
Tal como esperaba. Siempre hay que tener en cuenta que talla pequeño.
Pohodlné a nešmýka sa v nich noha
No están nada mal, son bastante cómodas
Elles font trop mal, pas adapter pour marcher. Brûlure sur le dessus du pied.
Makke a pohodlne