Très bon rapport qualité prix ...
Très bon rapport qualité prix ! Agréable à porter et très pratique
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Très bon rapport qualité prix ! Agréable à porter et très pratique
Topissime
Spodenki wygodne, posiadają sporo kieszonek w tym dwie na zamku. Natomiast do biegania średnio się nadają w moim przypadku- w pasie spodenki są zbyt luźne i telefon czy klucze powodują że wszystko podskakuje podczas biegu. Mniejszy rozmiar spodenek był na mnie za mały.
Bien coupé pour moi qui ait le cuisseau développé
Très bien, très léger remonte un peu mais la longueur protège bien quand même. Niveau poche c’est bien même si je pensais que 2x250ml passaient mais en fait non …😅
Cómodo y fresquito, lástima que no incluya una pieza interior para evitar rozadura como el modelo masculino
najlepsze spodenki jakie mam . fajnie ze maja wszyty pas wygodne i lekkie
pratique simple simple ajustable
Me gusta
très bon rapport/qualité/prix