Puha és könnyű cipő.
Évek óta használom ezeket a cipöket. A régebbi jobb volt. A belső talpbetét bőr volt a régebbin, a sarka pedig szebb volt, nem állt ki.
Az újabb cipő egy kicsit nagyobb is, így lötyög a lábamon. De azért így is használom, de nem tökéletes. Több vásárló véleménye is ez. Ha a gyártó ezt a véleményt olvasná szeretnénk kérni, hogy a régi fazon jöjjö
- Flexibiliteit
- Lichtgewicht
- Pascomfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

