Baletanke su veoma udobne i de...
Baletanke su veoma udobne i deci su se dopadale, ali su se nakon pranja skupile i više nisu bile za nošenje, pa smo morali da ih bacimo. Takođe se brzo prljaju. Nažalost, neću ih ponovo kupovati.
- Prijs-kwaliteitverhouding

