Spoko stanik
Fajny stanik, ja kupiłam sobie do noszenia na codzień. Noszę miseczkę 80C i rozmiar L pasuje idealnie, utrzymuje piersi na miejscu i nie spłaszcza ich tak jak większość sportowych staników. Polecam.
- Modulariteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
