solidny produkt
Solidny trwały , porządnie wykonany i lekki uchwyt - raz montujesz i zapominasz....
- Compatibiliteit
- Stabiliteit
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Solidny trwały , porządnie wykonany i lekki uchwyt - raz montujesz i zapominasz....
Bardzo fajny uchwyt. Pasuje idealnie.
Dobrze wyglądają, fajnie trzymają bidon. Lepszych nie miałem
Bardzo dobrze trzymają bidony Elite. Aż za dobrze. Czasami podczas jazdy, jak często sięga po bidon to nie wsywam go na maksa bo za mocno siedzi
ultra efficace avec un prix compétitif et un poids contenu.
Complète très bien la gourde isotherme de la marque.
Es cómodo pero me resulta un poco ancho por como tengo que instalarlo en mi bici
Top. Bonne qualité
Facile à vixer.
Solidny, pewnie trzyma, dobrze komponuje się z rowerem. :)