Cuesta mucho meter los bidones...
Cuesta mucho meter los bidones, estéticamente no casan con una bici moderna
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Cuesta mucho meter los bidones, estéticamente no casan con una bici moderna
Buen diseño y agarre
Conforme à mes attentes
Świetny koszyk w tej cenie
Très bien
Bardzo fajny uchwyt
Fixare perfecta pe cadru de MTB, usor, fixare excelenta a bidonului. Recomand.
Mógł być trochę ładniejszy ale działa
Koszyk nie pasuje do bidonów - jest zbyt ciasny, bidon nie wchodzi do końca. Testowałem z bidonami Van Rysel FastFlow.
le porte bidon à un look très sympa