ładny, wygodny, polecam!
ładny, wygodny, polecam!
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
ładny, wygodny, polecam!
Jó a szabása, nagyobb méretet kellett vennem mint a szokásos.
Calidad de la tela buena . No sé decolora
Super
Talla muy muy pequeño. Calidad muy mala. Lo devolvi
Ok am returnat pentru ca nu gaseam si slip potrivit
bon produit
Wygodny i wytrzymały
Ensemble acheté
Hyper joli
Tient bien
Bonne résistance
calidad precio muy recomendable