boa
boa
- Stevigheid
- Zakken
- Sneldrogend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
boa
Very comfortable pants.
C'est le troisième que nous achetons. Très bon produit, simple, solide endurant et agréable à porter.
Very good product
讚
大小合适,感觉还可以
Spodnie na okres wiosna/jesień (+5 do +15 st.C). Dość wygodne, nie krępują ruchów, ale w marszu szeleszczą w kroku (i wcale nie jest to spowodowane dużym "ptaszkiem"). Tak więc cichcem się nie podejdzie, a zwłaszcza po schodach i jest to trochę upierdliwe. Ciężka klamra na pasku, ale dobrze trzyma - można by powiedzieć "coś za coś". I jeszcze taka
Nekem 180cm magasságra és 92 kilóra 50-es méret kellett (kicsit bő). A 46-os rám se jön, pedig azt javasolja a méretválasztó. Érdemes 1 mérettel nagyobbat venni, ha feszülőst szeretne az ember, 2-vel pedig ha túrázásra kényelmeset. Az anyaga kiváló, ár/értékben nincs jobb választás. Több ilyen nadrágot is vettem már.
Super confort, à utiliser au quotidien pour la rando et les travaux à la maison