Mogą być, ale miałem lepsze.
Kijki jak kijki, miałem lepsze. Słabo wyprofilowane rączki, trzeba je trochę mocniej trzymać niż inne. Przy mocnym wietrze "gwiżdżą" przez otwory regulacyjne, producent mógłby pomyśleć o choćby gumowej obrączce, żeby je zasłonić.
- Ergonomische greep
- Verstelbaar
- Compactheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

