Mam dwa takie krzesła, używane...
Mam dwa takie krzesła, używane od ponad roku. Wykorzystywane podczas wypadów pod namiot jak i innych imprez plenerowych. Jakość bez uwag. Są na tyle małe, że przyczepiam je do boku plecaka i tak zabieram na wyprawę. Trzeba się jednak przyzwyczaić do wysokości siedzenia.
- Comfort
- Compactheid
- Eenvoudig mee te nemen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
