Super leży, jestem bardzo zado...
Super leży, jestem bardzo zadowolona,zamawiam już 4 raz
- Bestand tegen de impact van golven
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super leży, jestem bardzo zadowolona,zamawiam już 4 raz
Maillot de bain très bien coupé confortable
Tres satisfaite, pas mon premier achat de ce type
Bonne tenue et maintien
Je l'aime trop, et j'ai d'ailleurs commander le même cette année aussi.
Ottima vestibilità a buon prezzo
Un color muy bonito, cómodo, discreto y con copa que me permite sentirme cómoda
Pas top serré au niveau des épaules
Jedyny strój, który dobrze przylega. Nigdzie się nie wyciąga. Ładnie podkreśla kształty. Jest wygodny w zakładaniu.
Jedyne, co mi przeszkadza, to, że schnie dość długo.
Dobře pasují Jana