Subscriu la ce au postat alti ...
Subscriu la ce au postat alti clienti mai sus, un produs foarte slab calitativ, nu foarte ieftin! Va enumar pe rand problemele: pornind de la faptul ca am plecat pe ea din magazin, fara a fibfacute reglajele conform fizicului meu, suspensia nereglata pt greutatea mea si alte scapari ale baiatului de pe stand, baiat care este cel mai bun din
- Prijs-kwaliteitverhouding

