Spodenki bardzo fajne, szkoda ...
Spodenki bardzo fajne, szkoda że nie mają zamka przy ściąganiu, ale szelki są na tyle elastyczne że nie trzeba zdejmować koszulki.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Spodenki bardzo fajne, szkoda że nie mają zamka przy ściąganiu, ale szelki są na tyle elastyczne że nie trzeba zdejmować koszulki.
Świetne spodenki - choć sama wkładka na pewno nie jest na 8 godzinne i intensywne trasy, ale krótsze daje radę. Polecam
Zgodne z opisem
Passt perfekt
Bardzo wygodne, nie uciskają.
stylowy i dobrze wykonany
Estupendo
El único problema fue la empresa de paquetería, me hizo dar muchas vueltas. Contenta con el producto, buena calidad precio
Recomendo
Caro Cliente,
Agradeço desde já a sua preferência.
Informamos que este produto é vendido por um parceiro Marketplace
Lembramos também que estamos a trabalhar junto ao vendedor para que o padrão de qualidade da Decathlon seja mantido também pelos nossos…
Velikost sedi idealne a material taky super:)