fajnie
dobrze wykonane i wygodne
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
dobrze wykonane i wygodne
moje pierwsze własne łyżwy, naprawdę wygodne, kupiłam rozmiar większe i pasowały idealnie
Bardzo wygodne łyżwy dla początkujących ale także dla średnio zaawansowanych.
Rozmiar 40 ok
👍👍
Poštovani Mario,
Drago nam je da Vam se svidio naš proizvod. U Decathlonu želimo osigurati da svi naši kupci budu zadovoljni ne samo kupnjom već i uslugom koju dobivaju, stoga smo veoma zahvalni na povratnim informacijama.
Sportski pozdrav!
Vaš…
Jól működik. Sajnos a korábbinak levált a sarka és az nem volt javítható.
Sajnos a korábbi hasonló korcsolyának levált a sarka és nem javítható, ezért kellett újat venni. Remélem, ez tartósabb lesz.
Great ice skate for the price. Very comfortable and value for money. Looks good to.
Produkt spełnia oczekiwania córki.
Zdecydowanie wystarczający model na sporadyczne wizyty na lodowisku.