łyżwy
polecam, córka do tej pory miała zawsze plastikowe, ale twierdzi, że figurowe są wygodniejsze. wzięłam rozmiar 37/38 może i dobrze. wlozyla cienka wkładkę i będą Ok. pewnie ten mniejszy rozmiar by się nie sprawdził. (obecnie rozmiar buta 35/36)
- Prijs-kwaliteitverhouding

