Nie leży dobrze, kolor nieco i...
Nie leży dobrze, kolor nieco inny niż na zdjęciu
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Nie leży dobrze, kolor nieco inny niż na zdjęciu
Tee-shirt bien coupé.. léger, doux à porter, évacue bien la transpiration.
Agréable à porter et très jolie coupe avec un choix de couleurs toutes aussi sympas les unes que les autres.
great quality t-shirt for the price. light and airy. keeps you cool snd sweat free. very comfortable to wear
great quality t-shirt for the price. light and airy material. very comfortable
lovely quality for the priceand very light and comfortable t-shirt
Agréable à porter pas trop long
Bardzo fajna koszulka
hyper léger et confortable
Camiseta cómoda y transpirable