fajne
fajne wygodne klapki nadal w nich chodzę i nic się z nimi nie dzieje, a mam je już ponad rok
- Pascomfort
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
fajne wygodne klapki nadal w nich chodzę i nic się z nimi nie dzieje, a mam je już ponad rok
La prima utilizare a papucilor de plajă am mers seara pe jos de la hotel până și retur (fără a intra în apă, a-i uda sau a-mi uda picioarele) și m-au jenat din cauza cusăturii sau a materialului din care este realizată partea de sus lăsând urme vizibile. Aș atașa poze, dar nu există această opțiune. E prea mare prețul pentru ce oferă.
très agréable à porter
encore en bon état après une saison.
Gracias
Infradito molto comode, non fanno male. Confortevoli, bella la fascia in stoffa resistenze che aderisce bene al piede anche camminando per un'ora.
Leves, confortáveis
Confort, Résistance
pleine satisfaction
Žena prezadovoljna z nakupom