Bardzo wygodne spodnie
Bardzo wygodne spodnie
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo wygodne spodnie
Très agréable à porter même en temps de pluie
Ürün rahat biraz daha geliştirmeler yapılabilir.
Spodnie bardzo wygodne, super spełniają swoje zadanie. Polecam:)
Spodnie bardzo wygodne, solidnie wykonane. Posiadamy w domu zarówno damski jak i męski model tej firmy i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Cena również adekwatna. Polecam
Ok
Sono stati una bella scoperta, se occorre possono diventare bermuda e per indossarli ci sono cerniere a lato che permettono di infilarli senza levare le scarpe
Turistické kalhoty jsou pohodlné, nepotí se v nich.
Fait très bien le travail.
Bardzo wygodne i elastyczne w różnych ujęciach - jako materiał sam w sobie ale też jako spodnie 2w1, gdy można odpiąć nogawki i mieć w minutę szorty, a gdy potrzeba, to ponownie długie spodnie. Dodatkową zaletą są suwaki wzdłuż całych nogawek, dzięki czemu można się "schłodzić" bez odpinania nogawek w całości. Przetestowałam niemal od razu na