wygodna, ciepła, lekka
wygodna, ciepła, lekka
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
wygodna, ciepła, lekka
Kurtka bardzo lekka, zajmuje mało miejsca, sprawdziła się przy -10 stopniach oraz przy +10 stopniach. Jestem z niej ogromnie zadowolona. Noszę rozmiar 42, kupiłam XL.
Die Jacke ist schön warm und sieht schön aus vielen Dank
Diseño elegante y abriga bastante
Excellente
Très confortable
génial !
This one is very lightweight, comfortable and fits very well. Placement of the pockets is optimal. Absolutely love this jacket!
Bunda sedi perfektne
Buen abrigo de plumón. Abriga lo suficiente aunque si eres un poco friolero no cumple las expectativas. Si fuese un poquito más gordo sería genial por el precio que tiene.