Ciepła, lekka kurtka
Jestem bardzo zadowolona. Kurtka jest ciepła i bardzo lekka.
Jedyne uwagi mam do czarnego materiału przy wykończeniu wewnątrz. Trochę haczy.
Nie uzywałam jeszcze w deszczu i temperaturzebponizej -5 stopni.
- Warmte
- Compactheid
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
