Jeden z lepszych zakupów!
Bardzo fajna, ciepła i lekka kurtka. To jeden z moich lepszych zakupów w życiu. Długo się wahałam, bo spory koszt, ale zdecydowanie warto. Używam już jej 2 lata, ostatnio pokaż ogni (z dosyc bliska) zrobił małą dziurkę w materiale wierzchnim, ale w decathlonie są dostępne łaty do latania kurtek / śpiworów puchowych. Zakleiłam dziurkę, nic nie widać
- Warmte
- Compactheid
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding

