Super polar, moja dziewczyna u...
Super polar, moja dziewczyna używa go już dłuższy czas i jest bardzo zadowolona. polar jest ciepły i trwały, mimo wielu prań, dalej wygląd bardzo dobrze. Polecam
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super polar, moja dziewczyna używa go już dłuższy czas i jest bardzo zadowolona. polar jest ciepły i trwały, mimo wielu prań, dalej wygląd bardzo dobrze. Polecam
Comprei-os em todas as cores, pois são muito bons.
bello, caldo e comodo
Qualidade e bom para o frio
特别软,保暖,本人很喜欢
Güzel ürün
Muito confortável e bom custo benefício.
Confortable