Tökéletes, de...
Kényelmes, csinos, de még ki sem mostam és az Adidas jel már elkezdett felválni.
- Niet-doorschijnend
- Zachtheid
- Bewegingsvrijheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Kényelmes, csinos, de még ki sem mostam és az Adidas jel már elkezdett felválni.
Kedves Edina!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy értékelted termékünket. Örömmel értesültünk arról, hogy igényeidnek megfelelő termékkel tudtunk szolgálni számodra.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében…
Articolo si marca originale
dobra jakość.
No se caen y son muy cómodas
.
très confortable
:)
J’aime beaucoup le bas de survêtement adidas j’ai voulu changer de couleur et prendre en rouge et je ne regrette pas. Je recommande…
Très bon produit Conforme au visuel
a leirtak mind rá illik. az XL méret tényleg egy picit nagyobb,de így is jo!!!