polecam
polecam
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
polecam
Utilisée en Laponie et en bivouac sur lac gelé dans les alpes. Doudoune jolie, confortable et efficace.
Bundu MT500 jsem si koupil na doporučení známého, který ji používá už rok a je spokojený. Bunda působí kvalitně a v zimě dobře drží teplo. Je to péřová bunda, pohodlná a hřejivá. Je potřeba zvolit správnou velikost, aby bunda dobře seděla na tělo. Celkově jsem s ní spokojený a mohu ji doporučit.
confortable et facile à ranger dans un sac à dos
The jacket color is good and feels pretty soft. But you have to be very careful even with light drizzle for getting about rains .. and there is some weird smell coming out of it and it shreds some white fiber all the time. And the length is bit long for average indians.
Do nenáročných podmínek je v pohodě a za celkem dobrou cenu. Používáno hlavně na večer v horách a zimě, nebo při zastávkách.
สวยมาก เบา สบาย รอไปใช้งานจริงว่าทนได้หนาวแค่ไหน
Idealna kurtka na zimowe wypady, zwłaszcza w chłodniejsze dni. Bardzo fajny krój i kołnierz z miłym wykończeniem
정말 맘에 드네요 패킹사이즈도 적당하고요 겉감 나일론이 좀 부드러운 편이긴 한데 강도가 부족해보이진 않습니다
무게와 강도사이에서 아주 적절한 선택을 한 것 같아요 표면 발수처리로 촉감도 좋고요
Super kurtka, ciepła wyodna etc.
Jedyny minus to zamek na wysokości moskta strasznie przepuszcza wiatr i ciepło. Jest tam mniej puchu przez to można odczuwać dyskofort.