Wszystko ok produkt godny polecenia
Mały rozmiar, dostarczana kurtka z workiem do przenoszenia, Wygodna, rozmiar ok, polecam
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Mały rozmiar, dostarczana kurtka z workiem do przenoszenia, Wygodna, rozmiar ok, polecam
Mam kilka kurtek puchowych z Decathlona, bo są tanie i dobre. W tym konkretnym modelu trochę wąska jest na plecach
Stylowo wygląda i jest ciepła, przemyślane duże kieszenie i worek do kompresji. Solidna, na początku się o nią bałem trochę już przeszła i bez uszkodzeń. Niestety hydrofobowość nie działa zbyt dobrze, nie widać charakterystycznych kropelek od razu wszystko wchłania. Szybko się brudzi, pot, tłuszcze, ciecze zostawiają trwałą ciemną plamę. W cenie
Kompaktowość to największa zaleta, na plus kieszenie obszyte polarem. Szkoda, że wnętrze kaptura też nie ma polara, bo przy czapce na głowie całkiem głośno szeleści. Szeroka rozmiarówka zapewnia możliwość dopasowania zgodnie z preferencjami.
Adorei a jaqueta. Segurou muito bem um frio de -5 graus C, usando com apenas uma camisa de fleece por baixo. O gorro veda bem o vento, e o comprimento protege bem o corpo e até boa parte das mãos (não fica curta, o que sempre me incomoda em outras jaquetas). Ótimo custo benefício também. Jaquetas assim, em outras marcas, custam o dobro e nem sempre
W tej cenie top
Doudoune très confortable et très chaude. Très satisfait de mon achat.
Bon produit que j'utilise très souvent, chaud et assez coup vent.
Im Gegensatz zum kleinen Bruder MT100 mit Kapuze geht bei ihr kein Wind durch. Sie eignet sich definitiv für Wanderungen unter -5 ⁰C. Positiv ist auch, dass man die Kapuze hinten einstellen kann. Meine MT100 Kapuzue hält nur mit Buff am Kopf und schließt nicht am Kinn ab - diese ist Top. Bitte eine MT100 genauso ausstatten.
Bardzo wygodna i użyteczna kurtka. Zwija się w mały woreczek, lekka. Dla mnie super.