nagyon kényelmes kabát és jó m...
nagyon kényelmes kabát és jó meleg, de semmiképp ne hord esőben. semmi vízállóság nincs benne. esőben a tollak arrébb mennek és rendkívül csúnya lesz a kabát. muszáj vagy utána kimosni vagy szárítógépezni, hogy visszakeruljenek a helyükre a tollak. ha nincs eső akkor nagyon jó
- Prijs-kwaliteitverhouding

