Doskonała kurtka
Świetnie leży na moim 187 cm wzrostu i 80 kg wagi. Mega ciepła, przechodziłem w niej całą zimę 25/26 a bywało -20 st. C. Nawet teraz przy odwilży i drobnym deszczu nic jej się nie stało.
- Warmte
- Compactheid
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

