Tuto bundu používám především ...
Tuto bundu používám především na zimní túry v horách, kdy pod touto mám další vrstvy. Čekal jsem, že z bundy bude vypadávat peří, avšak to se do současné doby nestalo. Bunda vypadá poměrně odolně, nebál bych se rychlého prodření. Součástí je i kompresní vak na bundu - ten používám, když potřebuji ušetřit místo. Zipy se nezasekávají, bunda izoluje,
- Gewicht
- Warmte
- Compactheid

