Naprosto skvělá lahev
Oproti hliníkovým lahvím není vnitřek potažen plastem - díky tomu se lahev snadno čistí (pokud v ní zapomenu delší dobu vodu a lahev již úplně nevoní, stačí ji vyčistit kartáčem s jarem a je jako nová). Těsnění ve víčku téměř ani po roce není plesnivé, to se mi zatím u jiné lahve nestalo. Voda nemá žádnou pachuť, uzávěr neprotýká a sám od sebe se

