Prático e fácil de usar
Prático e fácil de usar
- Makkelijk te openen en sluiten
- Stevigheid
- Gemakkelijk in gebruik
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Prático e fácil de usar
koku yapmıyor
Daily use , several time i forgot it in the frozen section, no cracks or damage happened
ne fuis pas du tout
świetny bidon super sprawdza się nawet na rower
ja nie wiem o co chodzi z tymi butelkami, ale absolutnie wszystkie butelki tego typu przeciekają przy zakrętkach, także niestety nie polecam mimo że mają super design są bardzo wygodne w użytkowaniu mają super pojemności to za każdym razem zalewają mi plecak i idą do zwrotu
Agréable de boire tout en marchant
Plusieurs choix de coloris, top
dobre spravená
Sağlam ürün