To był zły zakup, nie mam czas...
To był zły zakup, nie mam czasu i nadziei na to że uda mi się znaleźć dobre sakwy rowerowe podwójne z grubym podwójnym usztywnianym dnem i wkładka usztywniającą jak jeszcze 3 lata temu można było dostać, teraz wszyscy produkują złej jakości produkty. Mam chorobę nóg, zakupy robię tylko na rowerze, sakwy nie miały zdjęcia jak wyglądają w środku, i t
- Vermogen
- Waterdicht
- Makkelijk te (de)monteren
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

