Parfait
Parfait
- Thermische isolatie
- Handigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Parfait
Používám při větších mrazech při otužování venku a spokojenost, nemrznou prsty.
Komfortowe, wygodne, dobrze przylegające - sprawdzone zarówno na morsowaniu jak i bieganiu w zimowych warunkach :)
Pretekajú . Absolútne nepouzitelne
Dobrý deň,
Ďakujeme, že ste si našli čas a podelili sa s nami o svoj názor.
Ospravedlňujeme sa za túto zlú skúsenosť.
Tieto rukavice boli vyvinuté našimi dizajnérskymi tímami pre všetkých potápačov, ktorí hľadajú tenké 2 mm rukavice na udržanie dobrej…
Bon produit
Die Handschuhe sind nicht für sehr Kaltes Wasser geeignet also ab Temperaturen unter 16 grad
Rahat ve saglam motosiklet kullanirken bile takıyorum üşütmüyor
Manque de souplesse
bonne isolation mais très fragile.
Souple mais tiens suffisamment chaud pour la Méditerranée. Plus pratique que les 5mm