Bluza
Wszystko ok
- Handigheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wszystko ok
用於潛水很棒,厚度適中好穿脫,非常喜歡💕
RAS, bon usage pour le bain en eau froide
1. Ostatnio kosztowały 39,99, teraz kosztują 20zł więcej. 2. Tasiemki ułatwiające zakładanie i zdejmowanie są bardzo słabo przyszyte, po kilku użyciach się wyrywają. Warto zaraz po zakupie wziąć igłę z nitką i je porządnie przyszyć.
Rien à dire
utilisé en longe cote l'hiver : protège bien du froid et facile à enlever
Deze handschoenen zitten erg prettig. Ze zijn niet waterdicht. Maar dat is niet erg tot een temperatuur van 10 graden. Echter, bij hele lage temperaturen (2-3 graden) voldoen ze niet! Dan heb je echt wel 4-5 mm nodig
Bardzo fajne rękawice, użytkowane do morsowania. Ręce nie marznął. Dobry produkt za rozsądną cenę.
Un peu fragile au niveau des coutures
au top