Bonjour, bon produit, absorption…
Bonjour, bon produit, absorption et digestion faciles, emballage pratique.
- Antioxidant
- Energiewaarde
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bonjour, bon produit, absorption et digestion faciles, emballage pratique.
Très bon produits
Je m attendais à mieux .
Lo suelo llevar para complementar otros productos y cuando empiezo a notar fatiga en las piernas en las salidas largas.
Bonne hydratation, parfait pour mon utilisation, bon goût avec une boisson bien fraîche.
utilisé pour un semi marathon, donne un coup de boost et permet de moins ressentir la fatigue. bien boire après
J'adore! Un vrai plus lors de grands week-ends de compétition ou de longues sorties
bien
Plus léger et moins de place qu'une barre de céréales très bien !
Zdecydowanie nie ten ISOSTAR co onegdaj, nie polecam, mam wręcz wrażenie, że po zażyciu jestem słabszy niż przed, do tego są uciążliwe w aplikacji. Lepiej kupić decathlonowe pastylki do rozpuszczenia.
Dziękujemy za pozostawioną opinię tym produkcie. Z przykrością przyjmujemy fakt, że nie sprostał on Pana oczekiwaniom. Przekażemy tą opinię do producenta. Jednocześnie miło nam, że pozytywnie wypowiedział się Pan o Naszych tabletkach.
Ze sportowymi pozdrowieniami:…