Dobra podkoszulka pod inne ubr...
Dobra podkoszulka pod inne ubrania rowerowe. Trochę żółknie po kilku praniach ale i tak jej nie ma na wierzchu więc to nie problem.
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Vochtregulatie
- Sneldrogend
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobra podkoszulka pod inne ubrania rowerowe. Trochę żółknie po kilku praniach ale i tak jej nie ma na wierzchu więc to nie problem.
Boa
ok
me ha sorprendido su calidad
Agréablement surpris par la respirabilité du textile, comme une seconde peau, pas de gênes: coutures...
Parfait
Camiseta interior perfecta para epocas calidas y eentre-tiempo
Pourrait être un tout petit plus échancré sur l'avant
Great baselayer at a great price
Jedna z najlepszych rzeczy jakie kupiłem na rower w Decathlonie. Zamierzam dokupić kilka sztuk. Must have na rower.