Does the job
Fits into the compatible cage perfectly, and doesn't leak at all
- Beperkt smaak en geur
- Waterdichtheid
- Ergonomische greep
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fits into the compatible cage perfectly, and doesn't leak at all
Odlična vrijednost za novac.
OK.
Ten bidon to podstawa każdego rowerzysty. Ma idealną pojemność 650 ml, a jego ergonomiczny kształt zapewnia pewny chwyt. Ustnik jest wygodny i szczelny, co skutecznie zapobiega przeciekaniu. Pasuje do każdego standardowego koszyka, a do tego jest bardzo wytrzymały.
No coge olor
Jeździ ze mną w dłuższe trasy rowerowe, mocno siedzi w koszyku, wygodnie się z niego pije. Trochę przejmuje smak elektrolitów, tak samo plastik nico się zabarwił od środka
Çok güzel
RAS, un bidon classique mais très efficace
Il fait le job y compris en randonnée mais un léger relent de plastique (plastifiant?) est toujours là après plusieurs semaines d'utilisation intensives!
le verrouillage d'étanchéité est correct.
Buena botella