Comfortable
Comfortable
- Demping
- Comfort
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Comfortable
Too small
good
Dobre, wszystko ok
Wygodne, dają dobry chwyt. Dłonie się w nich znacząco nie pocą. Po 2 latach intensywnego używania wewnętrzna cześć jest nieprzetarta. Na wierzchu zrobiło się kilka drobnych dziur. Ściąganie przy napuchniętych palcach bywa ciężkie. Rzepy wciąż całkiem dobrze się trzymają
Bardzo wygodne rękawiczki na rower, Polecam
Aguantan bien la abrasión
Se adapta bien a la mano
No da sensación de agobio.
沒戴手套騎車真的很容易麻,這款好用性價比也高,也不會覺得戴起來不舒服,也沒有太大太小的問題,太讚啦!