rękawice rowerowe
rękawice wygodne do jazdy, rzep mocno trzyma, po czasie zaczęły mocno wychodzić nitki w okolicach palców, ale to i tak aż tak nie przeszkadza
- Demping
- Comfort
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
rękawice wygodne do jazdy, rzep mocno trzyma, po czasie zaczęły mocno wychodzić nitki w okolicach palców, ale to i tak aż tak nie przeszkadza
Confortable bien adapté à mes mains
Good Cycling Gloves
Muy buen producto
These gloves are perfect for cycling—they do the job exceptionally well and are very cost-friendly. Comfortable, reliable, and practical, they’re a must-have for anyone who rides regularly.
L'amorti est bon mais le renfort entre le pouce et l'index est un peu trop rigide (surtout au début) et peut créer des douleurs après quelques heures d'utilisation.
Se adaptan a lo que prometen
Rękawiczki same w sobie niezłe, może trochę za drogie jak na ich jakość. Rozmiar wydaje się być lekko zawyżony
Good for those who want to have a little bit of extra cushion for your palms. Also, prevents your hands from darkening.