Normalnie rękawiczki noszę w r...
Normalnie rękawiczki noszę w rozmiarze S/M tutaj padło ostatecznie na rozmiar L.
Mocno trzymają się kierownicy, siatka z góry przewiewna.
Jedyny minus - lekko uwierający szef pod kciukiem.
Ogólnie OK, ale jak na swoją cenę nieco za drogie.
Duży plus za grip, Minus za szfy.
- Demping
- Comfort
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

