Super kask
Bardzo dobry kask pod względem wykonania, lekki i przewiewny, a do tego z MIPS
- Ventilatie
- Gewicht
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobry kask pod względem wykonania, lekki i przewiewny, a do tego z MIPS
Ок
Lekki, przewiewny i bardzo wygodny. Bardzo polecam.
Um capacete confortável, bastante leve e económico. Um item indispensável para iniciantes.
Bardzo dobry kask
Bien taillé et confortable
Qualità prezzo top e ben visibile
Der Verschluss ist schwer zu bedienen. Finger einklemmen vorprogrammiert. Ansonsten fühlt sich der Sitz des Helmes sehr gut an.
Nie za ciężki, warto przymierzyć przed zakupem, paski mogą być krótkie dla niektórych
Mon premier casque de vélo de route. Il est super beau et il taille bien, je recommande !