Casco
El casco está muy bien y se usa en todo momento
- Ventilatie
- Verstelbaar
- Comfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
El casco está muy bien y se usa en todo momento
to już drugi taki kask. jest bardzo wygodny i trwały
Bardzo wygodny, dobrze chroni, lekki. Super ze można przypiąć światelka
Dobrze dopasowany, lekki kask. Polecam.
Ładny, wygodny, solidny
Sehr leicht und angenehm zu tragen . Ich spüre ihn nicht auf dem Kopf
Fajny, lekki, wygodny
Très bien
Kask kupiłem dla syna na rower. Jest dość lekki i wygodny. Regulacje działają mimo częstego używania. Ma już delikatbe wgniecenie, gdyż syn spadając z roweeu uderzył głową w ziemię. Na szczęście miał kask.
Léger et pratique à ajuster