Pasuje.
Polecam.
- Ventilatie
- Verstelbaar
- Comfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Polecam.
Sass gut, aber die Fixation, verstellbar ist nach kurzer Zeit gebrochen, wurde deshalb zurückgegeben.
Casque léger et joli
Parfait
Qualité produit super
Uzun süredir kullanıyorum. Problem yok.
Parfait
Dobra wentylacja, dobra regulacja. Klasyczny kolor ładnie sie prezentuje. Porządny produkt godny polecenia.
Super kask. Ma wywietrzniki, dobrze leży, regulowany. Do tego śliczny delikatnymi kolor który stylowo sie prezentuje.
Good city bicycle helmet, comfortable and quite nice looking
Past goed en goed afstelbaar met de riempjes.