Przyzwoita kurtka
Kurtka naprawdę dobrze wykonana, co jest standardem dla produktów z Decathlonu. Jest dobrze dopasowana, rękawy są długie i podczas jazdy się nie podwijają. Nie miałem okazji jeździć w dużym deszczu ale przy mżawce dawała radę. Problem może być to, że przy temperaturze zewnętrznej w okolicach 14 stopni w środku robi się gorąco ponieważ jej

