舒服,做工精细,质量很好!很满意
舒服,做工精细,质量很好!很满意
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
舒服,做工精细,质量很好!很满意
Świetna koszulka na okres przejściowy, krój bardzo sportowy. Tak jak piszą wszyscy trzeba brać rozmiar większą lub nawet dwa.
Ładna, wygodna i ciepła, idealna na 5-15 stopni, polecam!
Für den Preis absolut zu empfehlen, bin 1,74 groß bei 72 Kilo und hab die L genommen. Es sitzt super eng am Körper und hat eine tolle Farbe.
Odpowiedni produkt w dobrej cenie