很好,贴身薄绒,舒适。
很好,贴身薄绒,舒适。
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
很好,贴身薄绒,舒适。
Skvěle padnoucí dres, jen musíte vzít o velikost větší - krátký dres Van Rysel vozím ve velikosti L, ale tento jsem musel vzít ve velikosti XL. Při jízdě o něm nevím a užívám si, že mě nikde neobtěžuje. Malinkým mínusem v chladném počasí může být nízký límeček, ale na druhou stranu neškrtí, takže OK, je dobré ho doplnit nákrčníkem nebo vestou s
Le maillot est top peut être juste un peu trop chaud en mi saison
Le maillot est top, peut être juste un peu trop chaud en mi saison car il est polaire à l’intérieur
挺好的