Super
Z produktów Van Rysel jestem zawsze zadowolony. Rozmiarówka trochę ciasna, krój mocno fit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Zakken
- Ademend vermogen
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Z produktów Van Rysel jestem zawsze zadowolony. Rozmiarówka trochę ciasna, krój mocno fit
好
还挺好的
Bon maillot pour la mi saison. Je le porte avec une sous couche technique pour avoir un peu plus de chaleur lorsqu'il fait moins de 10°c. La coupe est très serré donc prendre une taille au dessus.
Super bluza w świetnej cenie. Bbardzo dobry design. Nie przegięli tym razem z długością rękawów więc leży bardzo dobrze przylegając i nie roluje się nigdzie. Stosunkowo ciepła. Głównie do jazdy +12 stopnie jednak z dodatkowym podkładem (termiczna i rękawki) można jeździć nawet poniżej 7 stopni Celsjusza.
Klasa, polecam
ciepła koszulka na chłodniejsze dni, dla panów polecam wybrać 2 rozmiary większą.