Verdeling voor 1167 beoordelingen
Filter op alleen 5 sterren-reviews voor product Fietsshirt met lange mouwen uniseks tussenseizoen Racer 2
5
Percentage gevuld: 90.2%
Filter op alleen 4 sterren-reviews voor product Fietsshirt met lange mouwen uniseks tussenseizoen Racer 2
4
Percentage gevuld: 7.8%
Filter op alleen 3 sterren-reviews voor product Fietsshirt met lange mouwen uniseks tussenseizoen Racer 2
3
Percentage gevuld: 1.1%
Filter op alleen 2 sterren-reviews voor product Fietsshirt met lange mouwen uniseks tussenseizoen Racer 2
2
Percentage gevuld: 0.4%
Filter op alleen 1 sterren-reviews voor product Fietsshirt met lange mouwen uniseks tussenseizoen Racer 2
1
Percentage gevuld: 0.4%

Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.

Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.

Lees meer in onze gebruiksvoorwaarden

    nie polecam

    koszulka z fajnego materiały, dobra gatunkowo i jakościowo, ale zbyt krótka. mam 190, wziąłem największy rozmiar i widać mi było pępek. dla mnie to była dyskwalifikacja, ale może do spodenek z szelkami się nada. niestety musiałem zwrócić z powodu wspomnianej długości. poza tym bardzo fajna.
    • 4/5 Warmte
    • 4/5 Zakken
    • 4/5 Ademend vermogen
    • 3/5 Prijs-kwaliteitverhouding

      东西很不错,打折买的

      东西很不错,打折买的

        衣服穿着不错 就是洗的两次还褪色

        衣服穿着不错 就是洗的两次还褪色

            Idealna na wiosnę

            Zwykle wybieram rozmiar S, tutaj poczytałem opinie i wybrałem rozmiar większy M i była to dobra decyzja. Rękawy na długość idealne, mocno przylega do ciała a jestem chudy 60kg
              Krzysztof, PolenGeverifieerde koper1j geleden

              Polecam

              Bardzo przyjemny materiał, wewnątrz delikatny meszek. Funkcjonalne kieszenie, przód delikatnie krótszy od tyłu.
              • 5/5 Warmte
              • 5/5 Zakken
              • 5/5 Ademend vermogen
              • 5/5 Prijs-kwaliteitverhouding

              Polecam - dobra koszulka

              Koszulka z przyjemnego materiału na chłodniejsze wiosenne dni. Przyjemny materiał, opinający, rozmiarówka lekko zaniżona. Rozmiar L przy 176cm wzrostu delikatnie krótka.
              • 5/5 Warmte
              • 5/5 Zakken
              • 4/5 Ademend vermogen
              • 5/5 Prijs-kwaliteitverhouding

              好好穿,颜色好看

              好好穿,颜色好看