Alle reviews
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
nie polecam
koszulka z fajnego materiały, dobra gatunkowo i jakościowo, ale zbyt krótka. mam 190, wziąłem największy rozmiar i widać mi było pępek. dla mnie to była dyskwalifikacja, ale może do spodenek z szelkami się nada. niestety musiałem zwrócić z powodu wspomnianej długości. poza tym bardzo fajna.
- Warmte
- Zakken
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
东西很不错,打折买的
东西很不错,打折买的
衣服穿着不错 就是洗的两次还褪色
衣服穿着不错 就是洗的两次还褪色
Idealna na wiosnę
Zwykle wybieram rozmiar S, tutaj poczytałem opinie i wybrałem rozmiar większy M i była to dobra decyzja. Rękawy na długość idealne, mocno przylega do ciała a jestem chudy 60kg
Polecam
Bardzo przyjemny materiał, wewnątrz delikatny meszek. Funkcjonalne kieszenie, przód delikatnie krótszy od tyłu.
- Warmte
- Zakken
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
Polecam - dobra koszulka
Koszulka z przyjemnego materiału na chłodniejsze wiosenne dni. Przyjemny materiał, opinający, rozmiarówka lekko zaniżona. Rozmiar L przy 176cm wzrostu delikatnie krótka.
- Warmte
- Zakken
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
好好穿,颜色好看
好好穿,颜色好看
