boa relação qualidade/preço. i...
boa relação qualidade/preço. instalei numa BICICLETA BTT DE PASSEIO ST 120 27,5" e ficou impecável
- Eenvoudig mee te nemen
- Makkelijk te (de)monteren
- Verstelbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
boa relação qualidade/preço. instalei numa BICICLETA BTT DE PASSEIO ST 120 27,5" e ficou impecável
Robusto ma leggerro
Tres bon mais malheureusement ne vas pas su le velo que j’ai acheter
fotelik fajny do zwykłej nie zbyt długiej jazdy
Super sedačka
Très facile de montage. Et parfait pour mon fils de 20 mois. Très confortable. Je recommande.
Très bien
Na 29 kolo akorát i když nám na prodejně tvrdili, že na 29 kolo nepůjde a my kvůli tomu kupovali speciální vzpěru na 29 kola, která se nám teď akorát nevyužitá válí doma. Jinak sedačka super, dítě se vejde v pohodě i s helmou, akorát při usnutí padá hlavička. Jediné minus jsou pásy - extrémně špatně nastavitelné..
Per figlio ha 15kg, funziona bene
Pas adapté à tout les vélos mauvais conseils du vendeur à l'achat ou après d'avoir essayé de le monter me voit perdre de l'argent car j'ai pas la notice pour le remboursement